İSAR Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi

23 November 2019
14:52

İSAR Mezuniyet Töreni 22 Kasım Cuma günü Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. İSAR öğrencilerinden Abdurrahman Demirkoparan’ın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan tören, vefatının sene-i devriyesinde Abdullah Tivnikli Beyefendi’yi anmak adına hazırlanan kısa filmin gösterimiyle devam etti.
İSAR Genel Koordinatörü Mürteza Bedir açılış ve selamlama konuşmasında İSAR’ın faaliyetleri ile ilgili katılımcılara bilgiler verdi. Ardından İSAR Mütevelli Heyet Başkanı Ebubekir Tivnikli ve İSAR Onursal Başkanı Hayrettin Karaman  konuşmalarını  yaptılar.

İSAR öğrencilerinin hazırladığı vakfın faaliyet ve tanıtım videosunun gösterimi akabinde dünyanın çeşitli ülkelerinde eğitimlerine devam eden İSAR öğrencileri bulundukları yerlerden kısa videolar ile akademik çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. Ardından 2019 İSAR Mezunları adına Mehmet Eyvaz mezuniyet konuşmasını gerçekleştirdi. 
Programın sonunda  İSAR 7. dönem mezunlarına diploma ve hediyeleri takdim edildi.  Program Emekli İstanbul Müftüsü ve İSAR Mütevelli Heyeti üyesi Hasan Kâmil Yılmaz’ın duasıyla  sona ermiş oldu.